AXAGON Active cable RVD-HI20C2 | DisplayPort to HDMI | 1.8 m
- TootjadAXAGON
- Mudel: RVD-HI20C2
- Saadavus: 3
-
16€
AXAGON Active cable RVD-HI20C2 | DisplayPort to HDMI | 1.8 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1778 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 32.80 g |
| Plastic (No PET) | 8.20 g |
| Producer | AXAGON |
| Producer product family | Active cable RVD-HI20C2 |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Tüüp | DisplayPort to HDMI |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






